W dniu 28.12.2022 roku Nasze podopieczne zostały zaproszone przez Dom Pomocy Społecznej im. Stanisława Stefanka w Kolsku na koncert Kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie. Koncert odbył się w Parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Bierzwniku. Podopieczne miały możliwość wysłuchania na żywo Kolęd oraz Pastorałek z różnych regionów Polski wykonanych przez najwspanialsze głosy ludowe. Było niesamowicie pięknie, mnóstwo wzruszających chwil, które zapadną w Naszych sercach na bardzo bardzo długo. Po koncercie był czas na słodki poczęstunek przy, którym dyskutowano na temat wysłuchanych kolęd i pastorałek. Był, także czas na zawarcie nowych znajomości ze społecznością lokalną , a także z podopiecznymi z DPS-u w Kolsku.

Już 24 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.