Jarmark Bożonarodzeniowy w Przelewicach

Ogrody Przelewice i Gmina Przelewice, nasze Stowarzyszenie po raz kolejny uczestniczyło w akcji charytatywnej na leczenie onkologiczne Daniela wraz z zaangażowanymi pracownikami Ogrodów i Urzędu Gminy oraz przedstawicielami Samorządu Wojewódzkiego, Powiatowego i Gminnego, a także naszych szkół wraz z radami rodziców, stowarzyszeń, kół gospodyń wiejskich, sołtysów, przedsiębiorców i wolontariuszy.
 
Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego były występy artystyczne w wykonaniu naszych lokalnych artystów, którzy swą piękną prezentacją wprowadzili wszystkich w magiczny i świąteczny klimat. Z repertuarem kolęd, pastorałek i piosenek zimowych wystąpili m.in. zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie, SP im. Korczaka w Pyrzycach, SP Brzesko, zespół „Od Przedszkola do Seniora i Optymiści” oraz Krystyna Nawój nasza lokalna poetka i zespół Jutrzenka wraz ze strażakami z OSP Przelewice. Folwarczny plac zapełnił się stoiskami oferującymi niepowtarzalne upominki, świąteczne dekoracje oraz pyszne tradycyjne potrawy i ciasta. W trakcie Jarmarku odbyły się licytacje dla Daniela. Miłym też gestem ze strony Dyrektora Ogrodów było wręczenie podziękowań za wsparcie dla przyjaciół Ogrodów.
 
Podczas zbiórki charytatywnej na leczenie onkologiczne Daniela wspólnie zebraliśmy 16.080 zł, za co serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie zaangażowali się w tę szlachetną akcję, a także wszystkim sponsorom, którzy okazali swoją hojność dla Daniela!
Jarmark Bożonarodzeniowy w Przelewicach

Już 24 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.