Warsztaty w Lublinie

„Kształci się ten, co się rozwija. Kto się nie rozwija, to się cofa...”. Człowiek uczy się całe życie i to nie jest pusty slogan.

Pod koniec listopada dyrektorzy ZPiT Szczecinianie wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez wybitnego Pana Gienka Karkoszkę – kierownika Zespołu Orawianie. Organizatorami warsztatów był Zespół Pieśni i Tańca Lublin im. Wandy Kaniorowej.

„Po powrocie do domu jeszcze długo będziemy żyli warsztatami, w których braliśmy udział w Lublinie. Dziękujemy Panu Gienkowi Karkoszcze, za podzielenie się swoją wiedzą o Orawie w postaci tańców, śpiewów, gwary, opowieści o strojach, zwyczajach i obrzędach. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy znaleźć się w tak zacnym towarzystwie choreografów, instruktorów, tancerzy i muzyków, biorących udział w wydarzeniu. Specjalne podziękowania kierujemy do Pani Bożeny Baranowskiej iZespołowi Pieśni i Tańca Lublin im. Wandy Kaniorowej z całym sztabem fantastycznych ludzi. Dziękujemy za świetną organizację warsztatów, gościnę, serdeczność i cudowną atmosferę.”

Napisane: 23 listopada 2019

Już 24 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.