Uwaga! Mamy wspaniałą wiadomość! Decyzją ekspertów CIOFF Poland - Polska Sekcja CIOFF w składzie Pan Marek Czarnowski (choreograf, muzyk) oraz Pan Marek Piotrowski (etnomuzykolog, kompozytor), oceniających wczorajszą weryfikację Zespołu Pieśni i Tańca „Szczecinianie”, podczas Koncertu Galowego w Opera na Zamku. W dniu 14.11.2022 otrzymaliśmy pozytywną ocenę naszego prezentowanego repertuaru na maksymalny okres 5 lat! Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że tym samym należymy do elitarnego grona zespołów, które mogą reprezentować Polskę podczas najważniejszych i najbardziej prestiżowych festiwalów na całym świecie. Dziękujemy zespołowej kadrze, wszystkim występującym Artystom oraz osobom zaangażowanym w wydarzenie. 🇵🇱🏆🇵🇱. Fot. Rafał Remont Fotografia

Wydarzenie odbyło się dzięki wsparciu Pomorza Zachodniego.

Już 22 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.