ZAPRASZAMY!!!
Szczecinianie przed egzaminem.
14 listopada w Operze na Zamku o godz. 18:00 odbędzie się Galowy Koncert Jubileuszowy(Weryfikacyjny) w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie - Reprezentacyjnego Zespołu Pomorza Zachodniego i Honorowego Ambasadora Szczecina.
Podczas Zespół podda się weryfikacji - egzaminowi na ocenę dokonanej przez Ekspertów Polskiej Sekcji CIOFF.
Bilety do nabycia pod numerem telefonu 609319716. Liczba miejsc ograniczona.
Link do wydarzenia:
CIOFF®
Międzynarodowa Rada Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej
Organizacja od początku swojego istnienia jest członkiem UNESCO, obecnie na statusie oficjalnej partnerskiej organizacji pozarządowej. Struktura CIOFF® opiera się na sekcjach narodowych, które reprezentują swoje kraje (aktualnie 67 + 51 krajów stowarzyszonych). Błękitna flaga z emblematem CIOFF® towarzyszy ponad 330. międzynarodowym festiwalom na całym świecie; uczestniczy w nich każdego roku ponad 6200. zespołów folklorystycznych z 140. tysiącami wykonawców oraz ponad 10 milionami widzów.
Wydarzenie odbędzie się dzięki wsparciu Pomorza Zachodniego.

Już 22 lata z Wami!!!

Zespół Pieśni i Tańca Szczecinianie promuje Polski folklor i tradycję, skupiając w swoim kręgu młodych i starszych pasjonatów polskiego folkloru, gdzie zawiązują się  prawdziwe przyjaźnie, tworząc jedną wielką rodzinę zakochaną w polskiej tradycji. 

+48 501 923 882 - Ewa
+48 505 862 121 - Krzysztof

ul. Ku Słońcu 35/8 71-046 Szczecin
 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspiera nas
Pomorze Zachodnie


Projekt i wdrożenie strony internetowej: Studio Graficzne BluePoint
© 2019 - ZPiT Szczecinianie All rights reserved.